Тури

Відпочинок в Ізраїлі 2020

Тури в Ізраїль з Києва пропонує Satguru travels.

Відпочинок в Ізраїлі це гарна нагода познайомитися з великою кількістю археологічних та архітектурних пам’яток, святими місцями юдаїзму, християнства та ісламу. Також відвідати пляжні зони трьох морів.

Лікувальні курорти й теплий клімат привертають до Ізраїлю понад 4,5 мільйона туристів в рік (за даними за 2019-2020 рік).

Пропонуємо новий тур:

🕌 Cвяті місця іудаїзму, християнства та ісламу, пляжні зони трьох морів, лікувальні курорти і теплий клімат 🏖 🛍 🚤

 

Групова екскурсія в Єрусалим з виїздом з готелю на цілий день.

Групова екскурсія в Єрусалим з виїздом з готелю на цілий день. (Панорама Єрусалиму. Гора Сіон, Голгофа, Храм Гробу Господнього (відвідування Кувуклії не гарантовано). Хресна дорога (п’ять останніх зупинок). Стіна Плачу і т.д.

✔️ За бажанням можлива заміна на екскурсії на Єрусалим + Вифлеєм.

Групова екскурсія на Північ країни з виїздом з готелю на цілий день.

Групова екскурсія на Північ країни з виїздом з готелю на цілий день. (Собор Благовіщення з гротом Св. Сімейства. Річка Йордан – місце хрещення Ісуса. Кана Галилейська, гора Блаженств (оглядово, без відвідування). Табха – церква примноження хлібів і риб. Православний Капернаум – монастир Дванадцяти Апостолів – церква Св. Петра і Павла. за бажанням можлива заміна цієї екскурсії на поїздку на Мертве море ( доплата за обід на Мертвому морі – 23 долари на людину)

Мертве море

Мертве море, SPA “Ейн Геді”. СПА центр на Мертвому морі. Сірчані купальні. Басейн з прісною водою, ️ сонцезахисні навіси,  шезлонги, масажні кімнати, куточок для пікніка, ресторан, лікувальні грязі.

 

В які аеропорти прібувають туристи?

Більшість рейсів до Ізраїлю прилітають до столиці Тель-Авіву, аеропорт імені Бена Гуріона. Коли ваша мета Середземне море і Єрусалим, тоді вам треба обирати цей аеропорт. Але памятайте, в Тель Авів прилітає найбільша кількість емігрантів, тому самий прискіпливий огляд і допит якраз в цьому аеропорті.

Другі повітряні ворота по кількості гостей з України, аеропорт Ейлат. Він знаходиться на Червоному морі, поряд Єгипет (курорт Таба) і Йорданія (курорт Акаба). Цей курорт далеко від Тель Авіву і сюди в основному прилітають тільки туристи, тому проходити контроль буде трошки легше.

Аеропорт Увда приймає лоукости з Польщі. Це невеличкий аеропорт серед пустелі, 60 км від Ейлату, поряд з великою кількістю військових баз.

Ви питали: коли краще їхати в Ізраїль?

Відповідаємо: в Ізраїлі, можна відпочивати цілий рік. Туристи їдуть сюди з різноманітними цілями, серед яких найбільш популярні лікування, пляжний, паломницький і пізнавальний туризм.

FAQ

  • як одягатися в Ізраїлі?
  • чому можуть не пустити в Ізраїль?
  • що брати з собою в Ізраїль?

Напишіть або зателефонуйте нам, і ми відповімо на всі ваші запитання.

Посилання

 

Забронюйте подорож вже зараз!

Введіть свої дані. Поля, позначені зіркою*, обов'язкові.