Тури

💑 Week-end у Празі 💞

Цей чарівний місто мостів, соборів, веж з золотими наконечниками і церковних куполів відбивався на поверхні річки Влтави, наповненою лебедями, вже більше десяти століть.

Майже неушкоджений під час Другої світової війни, середньовічний центр Праги залишається дивовижною сумішшю мощених вулиць, оточених стінами дворів, соборів і незліченних церковних шпилів в тіні її величного замку 9-го століття, який дивиться на схід, коли сонце сідає за нею.

Прага – це також сучасний і динамічний місто, повний енергії, музики, культурного мистецтва, вишуканих страв і особливих заходів, що сприяють жадобі пригод незалежного мандрівника.

Багато хто вважає його одним з найчарівніших, барвистих і красивих міст Європи. Прага стала найпопулярнішим туристичним напрямом в Центральній Європі поряд з Віднем і Краковом. Мільйони туристів відвідують місто щороку.

День 1

Виліт з Києва (Бориспіль).

Прибуття в Прагу.

Зустріч в аеропорту. Трансфер в готель.

Розміщення в готелі.

Вільний час.

День 2

Сніданок.

09:00 – Екскурсія по Старому місту з теплоході прогулянку по Влтаві.

Пройдіться по історичному центру Праги і познайомтеся з найстарішою частиною міста! Бути в Празі і не побувати в Старому Місті? Це – просто неможливо!

В історичному центрі на правому березі річки Влтави багато знаменних пам’ятників, відмінних ресторанів, розкішних магазинів і дизайн-готелів. З найвідомішими куточками Старого Міста ви познайомитеся, подорожуючи по Королівському шляху.

Екскурсійний маршрут по історичному центру, за яким колись проходили коронаційні процесії чеських королів і королев на коронацію в кафедральному соборі св. Віта на Празькому Граді, починається на площі Республіки біля Муніципального будинку.

У Старе місто ви ввійдете через Порохову вежу, пройдете по Целетній вулиці повз будинок в стилі кубізму «У Чорної Богоматері» і прийдете на Старомнестську площу, де на Старомнестській ратуші ось уже шість століть йдуть унікальні куранти.

Звідти Королівський шлях веде через Малу площу, по Карловій вулиці навколо Клементина до Кржижовницької площі, на якій височить Старомнестська мостова вежа. За Карловим Мостом він перетинає Влтаву і веде до Малої Країни.

Невід’ємною частиною екскурсії є годинна теплохідна прогулянка по Влтаві, під час якої ви зможете помилуватися чудовим видом на набережну річки.

👛 На місці оплачується: вхідні квитки на кораблик: дорослі – 250 крон, діти – 180 крон.
Вільний час.

День 3

Сніданок.

09:00 – Екскурсія по Празькому Граду.

Рекомендуємо прогулятися по Празького Граду. Який замок є найбільшим в світі? Ну звичайно, Празький! Його дворами, палацами, музеями і садами можна бродити цілий день і захоплюватися при цьому приголомшливою красою тисячолітньої історії резиденції чеських королів, імператорів і президентів.

Усьому комплексу домінує монументальний готичний собор Св. Віта, один з найкрасивіших в Європі. Відкрийте секрет символу Чеської республіки та місця, які робить з Праги одне з найкрасивіших міст в світі.

Візит в Празький Град не буде повним без огляду Золотої вулички. Ця крихітна вуличка, що примикає до тутешніх фортечних стін, вас абсолютно зачарує своєю мальовничістю.

У мініатюрних кольорових будиночках, за переказами, жили алхіміки, що працювали на імператора Рудольфа II, який хотів тут відкрити міфічний еліксир молодості і філософський камінь‼️

Не забудьте оглянути, перш за все, будиночок № 22, в якому створював свої твори знаменитий празький письменник Франц Кафка‼️
Вільний час.

День 4

Сніданок.

Трансфер в аеропорт Вацлава Гавела.

Виліт з Праги.

Прибуття в Київ (Бориспіль).

✔️ У вартість включено:

🛫 авіапереліт;

🏘️ проживання;

🥗 сніданки;

🚍 трансфер аеропорт – готель – аеропорт.

 

🏃Поспішайте бронювати +380 44 359 04 46

Вартість пакету

  • готель категорії 3*

    240 EURO*

  • готель категорії 4*

    290 EURO*

  • готель категорії 5*

    360 EURO*

* Вартість вказана на людину при двомісному розміщенні.

Забронюйте подорож вже зараз!

Введіть свої дані. Поля, позначені зіркою*, обов'язкові.