Тури

Week- End в Парижі

“Якщо тобі пощастило і ти в молодості жив у Парижі, то, де б ти не був потім, він до кінця днів твоїх залишиться з тобою, тому що Париж – це свято, яке завжди з тобою.”

Эрнест Хемингуэй

Париж – хвилюючий і елегантний, витончений і вишуканий. Коли мова заходить про Париж, ми відразу уявляємо: витончену «залізну даму» – Ейфелеву вежу, величний Нотр-Дам де Парі, закохані, кораблики, Сенна і романтика, звуки музики і хрускіт ароматної багетной скоринки. Місто-мрія, місто, в якому мріють побувати багато і закохуються в нього назавжди!

День 1 Париж

Прибуття в Париж – місто, просочене ароматом круасанів і свіжозвареної кави, місто, яке гостинно зустрічає кожного і залишається в твоєму серці назавжди.
Трансфер в готель.
Вільний час.

День 2 Оглядова екскурсія з відвідуванням Фрагонара і Монмартра

Сьогодні нас чекає знайомство з одним з найбільш романтічнихх міст світу-Парижем! Нас очікують: площа Згоди, церква Сен Мадлен, витончена Ейфелева вежа, яка переливається вогнями, велична Тріумфальна арка, Єлисейські поля … Гранд Опера – один з найкрасивіших театрів світу і гордість Парижа …

Далі нас чекає світ запахів і насолоди музей духів – Фрагонар. Першою законодавицею мод в парфумах стала мадам де Помпадур. А трохи пізніше в невеликому будиночку в центрі Парижа був створений музей духів – парфумерна фабрика Фрагонар. Вас обов’язково зачарує цей чарівний світ ароматів.

Продовжимо наше знайомство з містом відвідуванням легендарного району – Монмартр. Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною – Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати – площа Тертр, з сотнями мольбертів, радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні.

День 3 Париж

Вільний час

 

День 4 Париж

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт.

У вартість включено:
 • Авіапереліт;
 • Проживання, сніданки – 4 дні 3 ночі;
 • Оглядова екскурсія + Фрагонар + Монмартр;
 • Груповий трансфер;
 • Страховий поліс;
 • Виїзди по четвергах;

Вартість пакету

 • Отель категорії 3*

  492 EURO*

 • Отель категорії 4*

  598 EURO*

 • Отель категорії 5*

  807 EURO*

* Вартість вказана на людину при двомісному розміщенні.

Забронюйте подорож вже зараз!

Введіть свої дані. Поля, позначені зіркою*, обов'язкові.