Тури

Мумбай + Гоа 🏖 5 днів

Гоа, штат на західному узбережжі Індії, – колишня португальська колонія з багатою історією. Розташована на 3700 км² з населенням приблизно 1,4 мільйона, Гоа невеликий за індійськими мірками. У ньому є унікальна суміш індійської та португальської культур та архітектури, яка щороку залучає приблизно 2,5 мільйона відвідувачів (включаючи близько 400 000 іноземних туристів).

Мумбаї, безсумнівно, є комерційною столицею Індії і є одним з переважаючих портових міст країни. Природа Мумбаї як найбільш еклектичного та космополітичного індійського міста символізується у присутності Болівуда в межах міста, центру глобально впливової індустрії фільмів та телебачення хінді. Тут також розміщується найбільше населення Індії та знакові шлюзи Індії, побудовані на набережній Гавані Мумбаї під час британського Раджу.

День 01: ПРИБУТТЯ В Мумбаї

Після прибуття в аеропорт Мумбаї, трансфер і заселення в готель. Увечері відвідування Джуху Чоупатті і Воріт Індії. Ночівля в готелі.

День 02: Мумбаї - ПЕРЕЛІТ НА ГОА (ЗА ДОДАТКОВУ ВАРТІСТЬ)

Після сніданку виїзд з готелю і трансфер в аеропорт Мумбаї, для перельоту на Гоа. Після прибуття в аеропорт Гоа, трансфер в готель. День відпочинку. Ночівля в готелі.

День 03: ПАМ'ЯТКИ ПІВНІЧНОГО ГОА

Після сніданку в готелі відвідування Північного Гоа, огляд визначних пам’яток: форт Агуада – пляж Кандолім – церква Салігао – пляж Калангут – Вагатор – пляж Анджуна.

День 04: ДОСТОПРІМЕЧТАЛЬНОСТІ ПІВДЕННОГО ГОА

Після сніданку в готелі, огляд старих церков Гоа – храм Мангуеші – храм Махаласа – Дона Паула – пляж Мірамар – церква Панджа – шопінг в Панджа (круїз на човні за додаткову вартість).

День 05: від'їзд З ГОА

Після сніданку трансфер в аеропорт ГОА і виліт в Україну.

Вартість пакету

  • 3 *

    от 233 $

УВАГА:

СЕЗОННИЙ ЗБІР ЗА йогу: USD 35 З ЛЮДИНИ.

Всі ціни дійсні на весь період дії даної пропозиції, незалежно від сезону і святкових дат.

Забронюйте подорож вже зараз!

Введіть свої дані. Поля, позначені зіркою*, обов'язкові.