Тури

Махараджи Раджастана 🍇 14 днів

Махараджа або Магараджа (санскр. महाराज, Mahārāja IAST «великий цар») – індійський князь; вищий титул з доступних індійцеві. У Пуранах і інших індуських пам’ятках цей титул додається первинно до правителя великого індійського царства, що охоплював в II в. нашої ери більшу частину Індії, малакку, Суматру і сусідні острови. У васальних державах Індії його носили деякі правителі, які взяли його самі або отримали титул від британського уряду. Ось такими були магараджі Гвалиора, Індора, Траванкора, Виджаянагара і інші.

ДЕНЬ 1 ДЕЛІ

Прибуття в Делі, трансфер в готель. Ніч в готелі.

ДЕНЬ 2 ДЕЛІ

Відкриття Старого Делі: базари рикші Чандні Чоук, Червоний Форт, Радж Гхат і Шанті Вана, меморіали Ганді і Неру. Коротка подорож на метро. Відкриття Нью-Делі: Кутуб Мінар, Ворота Індії і президентський район, прогулянка по садам Лодхі. Прогулянка по Коннот Плейс, Тночь в готелі.

ДЕНЬ 3 ДЕЛІ> НАВАЛГАРХ (270 km)

Дорога в Навалгарх з зупинкою для відвідування органічної ферми в районі Шехаваті. Зустріч з фермером. Обід на фермі. Прибуття в Навальгарх, реєстрація в готелі. Аюрведичний масаж (близько 1 години). Ляльковий спектакль і ніч в готелі.

ДЕНЬ 4 НАВАЛГАРХ> Біканера (220 km)

Відвідування Хавелов, традиційні будинки. Виїзд в Біканер по пустелі Тар. Відвідування Біканера і його фортеці, укриття палаців махараджей. Екскурсія по старому місту на тук-тук або Тонга. Ніч в готелі.

ДЕНЬ 5 Біканера> Нагаур> ХІМСАР (160 km)

Виїзд в Дешнок і відвідування щурячою храму. Дорога в Нагаур, відвідування форту Ахічаттрагарх. Інсталяція в форте перетворюється в готель. Увечері відправлення на джипі в табір в серці дюн, повернення в готель на ніч.

ДЕНЬ 6 ХІМСАР> Джодхпур> Рохе (160 km)

Виїзд в Джодхпур, в «блакитний місто». Обід. Відвідайте фортецю Мехрангарх і мармуровий мавзолей Джасвант Тада. Виїзд в Рохет. Ніч в готелі.

ДЕНЬ 7 Рохіт> РАНАКПУР> Удайпур (235 km)

Подорожжю на джипі. Виїзд в Ранакпур. По дорозі відкрийте для себе храм, присвячений мотоциклам! Відвідайте джайнскій храм Ранакпура. Виїзд в Удайпур. Установка в готелі. Круїз по озеру Пічола (в залежності від рівня води). Увечері церемонія Аарті в храмі Джагдиш. Ніч в готелі.

ДЕНЬ 8 Удайпур> Чітторгарх> ПАРСОЛІ (130 km)

Відвідування Удайпур: Королівський палац і сад Сахеліон-Кі-Барі. Відправлення в Парсолі через Чітторгарх, один з найдавніших міст Раджастана. Відвідування форту Чітторгарх (ЮНЕСКО). Прибуття в Парсолі і реєстрація в готелі. Ніч в готелі.

ДЕНЬ 9 ПАРСОЛІ> Рантхамбор (275 km)

Можливість заняття йогою. Поїздка на місцевий ринок, де шеф-кухар буде купувати овочі для демонстрації індійської кухні в готелі. Виїзд в Рантхамбор. Вечеря і ніч в готелі.

ДЕНЬ 10 Рантхамбор

День відкриття національного парку Рантхамбор. Сафарі на всюдиходах вранці і вдень. Повернутися в готель для відпочинку. Вечеря і ніч в готелі.

ДЕНЬ 11 Рантхамбор> Джайпур (195 km)

Після сніданку виїзд з готелю і трансфер в Джайпур по дорозі. Джайпур, «рожеве місто». Прогулянка по старому місту в рикші. Відвідайте церемонію Аарті в храмі. Ніч в готелі.

ДЕНЬ 12 Джайпур

Відвідайте форт Амбер (шістнадцятого століття): саме в джипі ви доберетеся до форту і зійдіть вниз. Відкриття різних палаців і храму, присвяченого богині Калі. Презентація на тему індійської королівської сім’ї. Продовження з відкриттям міста, програма: палац перетворився в музей і обсерваторію (вісімнадцяте століття). Вільний час на базарі. Ніч в готелі.

ДЕНЬ 13 Джайпур> Фатехпур-Сікрі> АГРА (235 km)

Після сніданку виїзд з готелю і виліт до Агри. По дорозі відвідання Фатехпур-Сікрі, покинутого міста незабаром після його будівництва. Після прибуття в Агру реєстрація в готель, вечірнє відвідування Червоного форту і мармурової фабрики. Ночівля в готелі.

ДЕНЬ 14 Агра> ДЕЛІ (210 km)

Рано вранці відвідайте Тадж-Махал, який порадує вас вишуканим оздобленням, мармуром та напівдорогоцінним камінням. Після сніданку виїзд з готелю і трансфер в аеропорт Делі.

Вартість пакету

  • Категорія 5 *

    $2054

  • Категорія 4 *

    $1859

  • Категорія 3 *

    $1690

Забронюйте подорож вже зараз!

Введіть свої дані. Поля, позначені зіркою*, обов'язкові.