Тури

Золотий трикутник 🕌 8 днів

Індія відразу захоплює вас водоспадом фарб, різноманітністю мов, культур, звичаїв і релігій, залишається тільки дивуватися – як взагалі такі різні люди можуть мирно уживатися і знаходити спільну мову в одній країні. Делі заворожує: Брами Індії, Палац Президента, Сикхський храм Бангла Сахіб. У самих індійців великою популярністю користується знаменита нержавіюча колона в комплексі Кутаб Мінар! У форт прекрасного «рожевого міста» Джайпуру ви в’їдете, як справжні махараджи – на слонах. Побувавши в покинутому місті Фатехпур Сікрі, ви дізнаєтеся про історію великого суфія Чішті. Потім ви підете до Агри, де можете прокотитися на запряжці коней біля знаменитого Тадж Махалу, який називають «сльозою любові на обличчі Вічності».

День 1: Делі

Прибуття в Делі.

Нас чекає знайомство з столицею Індії – найважливіші ворота в країну. Починаємо знайомство з Делі: столиця Індії і важливі ворота в країну.

У другій половині дня відвідування Могили Хумаюна. Потім ми поїдемо до Воріт Індії, Будинку Президента і області Лютьен, перш ніж відправитися в Радж Гхат, до меморіалу Махатми Ганді. Після цього насолоджуйтеся нічним життям в знаменитому пабі і барі (за бажанням).

Ми проведемо ніч в готелі в Делі.

День2: Делі - Джайпур 265 км - 5 годин

Після завтрака виїзд з готелю і ми відправилися на екскурсію в Делі, відвідуючи Могилу Хумаюна.

Позже ми відвідуємо Мінар Кутуб, найвищий високий кирпічний мінарет у мирі; Це було зроблено Кутбуддіном Айбаком, первим мусульманським правителем Делі.

Затем відправляємося в Джайпур. Віддых в отеле.

День 3: Джайпур

Утром після завтрака відправляється на екскурсію у форт Амбер, прокатиться на слоні, щоб добратися до форту, розташованому на холмі.

Позже остаточно, що сфотографують прекрасне Хава-Махала, також відоме як «Дворець Ветров». Также відвідайте Городської Дворець, Джантар-Мантар і т. Д.

Вечером осмотрімські міські ринки із поездкою на рикшах та відвідують коврову та ювелірну фабрику.

Ночь в отеле.

День 4: Джайпур, Агра через Фатехпур Сікрі - 235 км / 5 годин

Після сніданку переїзд до Агри і відвідування Фатехпур-Сікрі, який був побудований імператором Акбаром і є домом для багатьох історичних будівель.

Сьогодні Фатехпур Сікрі є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Далі їхати до Агри і зареєструватися в вашому готелі. У другій половині дня відвідування Червоного форту, який був зданий в експлуатацію в 1565 році Акбаром. Красива, але заборонена структура – прекрасний приклад архітектури Моголів.

Вечірнє відвідування мармурової фабрики і нічліг в готелі.

День 5: Агра - Делі 210 км / 4 год

Рано вранці відвідайте Тадж-Махал … мавзолей, побудований як символ відданості імператора Шаха Джехана своєї улюбленої королеві Мумтаз Махал. Вважається дивом архітектури, в його будівництво було зайнято тисячі робітників протягом 21 року.

Після сніданку виїзд з готелю та трансфер в Делі.

Після прибуття реєстрація в готелі, вільніше час.

День 6: Делі-Амрітсар на поїзді SWARNA SHATABDI

Після сніданку виїзд з готелю і трансфер на залізничний вокзал Нью-Делі, щоб сісти на поїзд до Амрітсар (вагон Shatabdi AC Chair)

Після прибуття на залізничний вокзал Амрітсар, трансфер в готель. Увечері відвідування кордону Вага – кордони між Індією і Пакистаном, яка славиться своєю церемонією «відступу» під час заходу. Дійсно, церемонія опускання прапора в кінці кожного дня на індійсько-пакистанському кордоні в Вагах в Пенджабі з роками стала туристичним напрямком. Після цього ввечері повертаємося в готель, ночівля в готелі Амрітсар.

Повернення в готель і ночівля в готелі.

День 7: Амрітсар- Делі на поїзді SWARNA SHTBDI

Після сніданку ви підете на оглядову екскурсію по всесвітньо відомому Шрі Хармандір Сахіб, названому на честь Харі (Бога), храму Божого, також відомого як Золотий Храм в Амрітсарі, є самою святинею релігії сикхів. Гурдварі оточена великим озером або священним резервуаром, відомим як Саровар, який складається з Амріта (свята вода), Насолоджуйтесь Лангар (місцева їжа) в Золотому храмі.

Пізніше, Джаліанвала Баг, який є пам’ятником незліченній кількості невинних індіанців, убитих генералом Дайер 13 квітня 1919 року, які виявилися «Байсахі», одним з найбільших релігійних свят Пенджабу.

Виїзд з готелю і трансфер до залізничного вокзалу Амрітсар, щоб сісти на поїзд і доїхати до Делі.

Після прибуття на залізничний вокзал Делі, трансфер в готель.

Ніч в готелі в Делі

День 8 Делі

Вільний день.

Після обіду трансфер в аеропорт, виліт з Делі.

Забронюйте подорож вже зараз!

Введіть свої дані. Поля, позначені зіркою*, обов'язкові.